;
Menu
img

Wszystko do pieczenia na święta i nie tylko

 

Poznaj pełną ofertę Altom Design!

PT-WYKRAWACZ DO PIEROGÓW RAVIOLI PT-WYKRAWACZ DO PIEROGÓW RAVIOLI
Producent: ALTOM
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
TADAR FORMA Z TULEJĄ 25CM TADAR FORMA Z TULEJĄ 25CM
Producent: TADAR
Cena: 11,90 zł
szt.
zobacz więcej
ATLANTIS TALERZ DO CIASTA 30,5CM ATLANTIS TALERZ DO CIASTA 30,5CM
Producent: ALTOM
Cena: 10,90 zł
szt.
zobacz więcej
ATLANTIS ZESTAW DO CIASTA 7EL. ATLANTIS ZESTAW DO CIASTA 7EL.
Producent: ALTOM
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej

 

Blachy, formy i brytfanny 


Blachy, formy i brytfanny do wypieków sprawdzą się idealnie podczas świątecznego maratonu cukierniczego.

Blachy do wypieków, wykonane z najlepszej jakości blaszanego tworzywa będą idealne do wypiekania świątecznych ciast oraz placków, a także takich wypieków jak chleby, bułki czy drożdżówki. Blacha do piekarnika jest niezbędnym elementem świątecznych przygotowań, ponieważ dzięki niej, możliwe będzie przygotowanie świątecznych pierników, oraz innych ciastek, czy potraw wymagających użycia piekarnika. Blachy wykazują się wyjątkowo dużą odpornością na wysokie temperatury, a także zarysowania, przez co posłużą przez zdecydowanie dłuższy czas niż jeden sezon. 

Formy do ciasta będą niezwykle przydatne, podczas wypiekania świątecznych ciast, w tym pierników, charakteryzujących się podłużnym kształtem. Formy do pieczenia są jednym z tych elementów, których nie może zabraknąć w kuchni, szczególnie podczas świąt! Natomiast foremki do wykrawania ciasta idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu świątecznych pierniczków. Podobnie użyteczne będą również wykrajarki do pierogów, które zdecydowanie usprawnia i przyspieszą proces lepienia pierogów świątecznych, szczególnie przy ich ogromnej ilości. 

Brytfanna to kolejny element, bez którego ciężko byłoby poradzić sobie w czasie świąt. Brytfanna piekarnicza, szczególnie ta wykonana z trwałego tworzywa, będzie służyła i spełniała swoją rolę przez wiele lat!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium