Menu
img
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
JEDYNKA DO DREWNA I METALU POŁYSK CZERWONY JASNY 0,9 L JEDYNKA DO DREWNA I METALU POŁYSK CZERWONY JASNY 0,9 L
Producent: JEDYNKA
Cena: 23,99 zł
( 1 L = 26,66 zł )
szt.
zobacz więcej
LUXDECOR Impregnat do elewacji drewnianych Njord 2,5 l noc polarna LUXDECOR Impregnat do elewacji drewnianych Njord 2,5 l noc polarna
Producent: LuxDecor
Cena: 77,90 zł
( 1 L = 31,16 zł )
zobacz więcej
ALTAX EMALIA AKRYLOWA VIVA GARDEN KWITNĄCA MAGNOLIA 0,75 L ALTAX EMALIA AKRYLOWA VIVA GARDEN KWITNĄCA MAGNOLIA 0,75 L
Producent: ALTAX
Cena: 37,90 zł
( 1 L = 50,53 zł )
szt.
zobacz więcej
ALTAX EMALIA AKRYLOWA VIVA GARDEN LIMONKOWY CIEMIERNIK 0,25 L ALTAX EMALIA AKRYLOWA VIVA GARDEN LIMONKOWY CIEMIERNIK 0,25 L
Producent: ALTAX
Cena: 18,99 zł
( 1 L = 75,96 zł )
szt.
zobacz więcej

Farby do ogrodu to farby których przeznaczeniem jest pokrycie najróżniejszych powłok, mogących występować na terenie ogrodu.

Mowa tu zarówno o drewnie, które może być materiałem, z którego zbudowane są meble ogrodowe, jak i elementy dekoracyjne, jak i o metalu, który może stanowić materiał budulcowy ogrodzeń, rusztów czy grilli. Nie należy zapominać jednak o betonie, który jest również możliwy do spotkania w ogrodzie, i także do jego pokrycia używane są farby przeznaczone do użytku w ogrodzie.

Farby ogrodowe posiadają specjalnie dobrany skład, dzięki któremu są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, trudnych warunków atmosferycznych czy złośliwych grzybów i pleśni, które mogą zacząć występować wraz z nagromadzeniem się wilgoci w niepożądanych miejscach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium