Menu
img
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Gładź szpachlowa używana podczas remontu w procesie wykańczania, jest jednym z ostatnich etapów prac remontowych, z jakim mamy do czynienia podczas robót.

Do podstawowych cech gładzi szpachlowej należy odpowiednie wygładzenie ścian i sprawienie, że na ich powierzchni nie będą występować nierówności i uszkodzenia. Brak gładzi szpachlowej na ścianie skutkuje tym, że po pomalowaniu, na powierzchni ściany widoczne pozostają niedoskonałości takie jak, piasek, zarysowania, dołki, odpryski. 

Proces wygładzania ścian może być wykonywany zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Podczas wygładzania ścian należy jednak zachować odpowiednią uwagę i staranność, a także posługiwać się specjalistycznymi produktami, oraz urządzeniami przeznaczonymi do gładzenia ścian. 

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów gładzi, są to między innymi takie gładzie jak: gładź gotowa, gładź gipsowa, gładź cementowa oraz gładź wapienna. Każdy z wymienionych rodzajów gładzi posiada inny skład, a jej przeznaczenie różni się między sobą. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium