Menu
img
Opcje przeglądania

Projektowanie wnętrz online #zostańwdomu

Jak zaprojektować kuchnię lub łazienkę nie wychodząc z domu ? Z nami !

Nasze biuro projektowe prowadzimy stacjonarnie w ramach marketu remontowego w Poznaniu. Na miejscu mamy ekspozycję kilkunastu rodzajów mebli kuchennych i mebli łazienkowych, jednak wiemy, że dziś nie możesz sobie pozwolić na swobodną wizytę u nas, dlatego zapraszamy Cię na spotkanie w bezpiecznej przestrzeni internetowej.

Najpierw porozmawiajmy !

Opowiedz nam o swoich wizjach, możliwościach i potrzebach. Wiemy, że wnętrze które chcesz wyremontować lub stworzyć ma Ci służyć przez dłuższy czas i ma być w pełni komfortowe i funkcjonalne dla wszystkich mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę, że jest coś co Cię ogranicza czy to trudny układ pomieszczenia czy możliwości finansowe. Zmagamy się z tym na co dzień i pomożemy Ci stawić czoła tym ograniczeniom.

Bardzo lubimy i cenimy ten etap, gdy opowiadasz nam o swoich potrzebach, a jeszcze bardziej ten gdy powoli wspólnie budujemy konkretne rozwiązania projektowe. Technologie idą bardzo naprzód, dostępne są rozmaite systemy mające na celu ułatwić Ci życie. Śledzimy je intensywnie i z radością wprowadzimy je do Twojego wnętrza. Na co dzień pracujemy w otoczeniu wszelkich materiałów remontowych i dekoracyjnych, więc i one nie mają przed nami tajemnic. Zaproponujemy Ci również materiały ścienne, dekoracje i wyposażenie w sprzęty AGD do zabudowy

Twoje potrzeby, wspólnie wypracowana wizja i nasze doświadczenie = sukces

Połączymy wszystko w całość i w krótkim terminie zaproponujemy Ci wizualizację. Jeśli się spodobają od ręki możesz u nas zamówić wszystkie elementy z przedstawionej koncepcji łącznie z produktami do zabudowy AGD wiodących marek. Jeśli mieszkasz na terenie Poznania i okolic zaoferujemy również montaż zamówionych mebli kuchennych.

Zaprojektujemy dla Ciebie kuchnię lub łazienkę, z których nie będziesz chciał wychodzić. 

Szczegóły w karcie produktu Projekt wizualny kuchni lub łazienki.


 Nasze biuro projektowe mieści się w Poznaniu przy ul. Czarnieckiego 12, 1 piętro

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00 

pełne informacje o ofercie : www.projektowanie-poznan.pl

projektowanie@lobo.pl

| Facebook | Instagram |


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium