Menu
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Suszarka do naczyń

Prędzej czy później, nawet w Twojej nowoczesnej kuchni wyposażonej w zmywarkę odczujesz potrzebę posiadania choćby małej tradycyjnej suszarki do naczyń. Dlaczego ? Nie wszystkie naczynia nadają się do mycia w zmywarce, niektóre sa użytkowane tak regularnie, że rzadko do niej trafiają, po prostu wolimy bezpośrednio po użyciu umyć je w zlewie i odłożyć na suszarkę do naczyń aby po krótkim czasie znów po nie sięgnąć. Niektórym z nas przedmiot ten kojarzy się jako przestarzały, używany przez babcie i zazwyczaj mało estetyczny. Wszystko zależy tak naprawdę od samej suszarki, dziś wiele z nich ma  ciekawą formę, dobrze wkomponowane mogą być intrygującym elementem wizualnym w kuchni. Nie da się jednak ukryć, że funkcja jaką w kuchni pełni suszarka do naczyń jest kluczowa. Dzięki niej mamy gdzie odkładać mokre naczynia bez konieczności ich wycierania. Gdy nie posiadamy w domu zmywarki do naczyń dobrze by tradycyjna suszarka do naczyń była większa, by spokojnie pomieściła naczynia po posiłku dla całej rodziny. Tutaj z pomocą przychodzi koncepcja dwupoziomowej suszarki do naczyń. Polecamy produkty od sprawdzonych producentów Altom oraz Tadar.

Dwupoziomowa suszarka do naczyń

Suszarka do naczyń z dwoma poziomami dająca możliwość jednoczesnego ułożenia na niej zarówno talerzy jak i kubków oraz sztućców niezwykle usprawnia prace w kuchennej mokrej strefie. Możliwość ułożenia naczyń na dwóch poziomach przyspiesza ich suszenie. Warto również wspomnieć o bezpieczeństwie jakie daje ułożenie naczyń w dedykowanych przegrodach. 2-poziomowa suszarka nie musi być brzydka,  może być ciekawym elementem wystroju kuchni. Nowoczesne modele są nie tylko doskonale funkcjonalne, ale również ciekawe wzorniczo np. zgrabna 2-poziomowa suszarka do naczyń Altom ze srebrną tacką lub w stylu loftowytm : 2-poziomowa czarna suszarka do naczyń z Altom. 

Ociekacze do sztućców

Mimo, że nowoczesne zmywarki mają specjalne pojemniki lub tace do mycia w nich sztućców, wiemy że lepiej tego nie robić. Niewiele modeli sztućców jest przeznaczonych do  mechanicznego mycia, zazwyczaj takie mycie im szkodzi, tracą połysk, śniedzieją i matowieją. Aby sztućce długo nam służyły należy je myć ręcznie, dlatego w naszej kuchni powinien się znaleźć odpowiedni ociekacz do sztućców, w którym umieścimy nasze noże, widelce i łyżki po umyciu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium