Menu

Zestaw malarski jest świetnym rozwiązaniem, kiedy poszukujemy szybkiego i dostępnego zestawu akcesoriów malarskich gotowych do użycia od razu. Akcesoria malarskie wchodzące w skład zestawu malarskiego stanowią absolutne minimum, jeśli chodzi o potrzebne w czasie malowania akcesoria. Stanowią również wskazówkę co do tego, jakich akcesoriów będziesz potrzebować w przypadku przeprowadzania większego remontu.

SOLID Zestaw malarski 19cm SOLID Zestaw malarski 19cm
Producent: SOLID
Cena: 7,99 zł
szt.
zobacz więcej
SOLID Zestaw glazurniczy STANDARD SOLID Zestaw glazurniczy STANDARD
Producent: SOLID
Cena: 82,90 zł
szt.
zobacz więcej

Zestaw malarski to gotowe rozwiązanie, które jest szczególnie przydatne przy okazji szybkich remontów, i malowania, niewymagającego użycia wielu specjalistycznych pędzli.

Zestawy malarskie składają się z podstawowych narzędzi, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie szybkiego malowania. W skład zestawu, w zależności od konkretnego wyboru wchodzą pędzle, wałki z zapasowymi rolkami, taśmy malarskie, oraz kratki, bądź kuwety malarskie.

W naszej ofercie posiadamy również dostępny zestaw glazurniczy, w którego skład wchodzi 20 litrowe wiadro glazurnicze, rolki, kratka malarska, oraz dwie pace.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium