Menu
 KAEM Pędzel płaski *37* 40mm KAEM Pędzel płaski *37* 40mm
Producent: KAEM
Cena: 4,79 zł
szt.
zobacz więcej
 KAEM Pędzel płaski *37* 70mm KAEM Pędzel płaski *37* 70mm
Producent: KAEM
Cena: 11,83 zł
szt.
zobacz więcej
 UNI-BRUSH pędzel półangielski 38mm UNI-BRUSH pędzel półangielski 38mm
Producent: BLUE DOLPHIN
Cena: 6,68 zł
zobacz więcej
 UNI-BRUSH pędzel półangielski 50mm UNI-BRUSH pędzel półangielski 50mm
Producent: BLUE DOLPHIN
Cena: 7,10 zł
zobacz więcej
BLUE DOLPHIN Pędzel angielski 76mm BLUE DOLPHIN Pędzel angielski 76mm
Producent: BLUE DOLPHIN
Cena: 9,39 zł
zobacz więcej

Pierwszym o czym myślimy, kiedy słyszymy hasło "malowanie", jest oczywiście "pędzel"! Bez nich nie wyobrażamy sobie przeprowadzenia sprawnego i dobrze przygotowanego remontu. Używamy ich jednak nie tylko w połączeniu z farbami, ale również w wszelkiego rodzaju klejami, lakierami, emaliami, bejcami, oraz innymi produktami wymagającymi rozprowadzenia. 

Pędzle malarskie to najbardziej klasyczne z akcesoriów używanych podczas malowania oraz wykonywania wszelkich prac remontowych. Pędzle do malowania dzielą się na te wykonane z naturalnych surowców, takich jak naturalne włókna oraz drewno, a także na te, które w całości lub w części wykonane są z tworzyw sztucznych. Mowa tutaj zarówno o rączce, jak i o włosiu.

Odpowiednie dobranie pędzla do powierzchni, oraz produkty który będzie rozprowadzany gwarantuje szybszą i bardziej efektywną pracę. Pędzle zarówno swoim kształtem jak i budową lepiej lub gorzej sprawdzają się w pracy z konkretnymi substancjami. Przykładem może być emalia, kora najlepiej rozprowadza się za pomoczą pędzla okrągłego. 

Wielkość i kształt pędzla również mają znaczenie. Pędzle na długiej, zagiętej rączce idealnie sprawdzają się przy malowaniu trudnodostępnych miejsc, lub kaloryferów, które również nie należą do miejsc najłatwiejszych do malowania. Duża powierzchnia pędzla, jaką posiadają między innymi pędzle do malowania drewna, potocznie zwane "ławkowcami", zapewnia nie tylko możliwość pokrycia dużej powierzchni za jednym pociągnięciem, ale gwarantuje także równomierność w rozprowadzaniu produktu na powierzchni, bez powstawania zacieków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium