Menu
O firmie LOBO

PSB Lobo - Twój sklep z farbami i nie tylko

Miło nam, że możemy Cię gościć w naszym sklepie internetowym. Zapewne właśnie przymierzasz się do remontu, a może niedawno odebrałeś swoje wymarzone mieszkanie ? Jeśli w planie masz prace wykończeniowe i dekoracyjne to doskonale trafiłeś. Jesteśmy liderem internetowej sprzedaży farb i materiałów wykończeniowych.
 
Znajdziesz u nas również ofertę wyposażenia wnętrz, narzędzia, coraz szerszą ofertę elektronarzędzi, BHP a także artkułów ogrodowych.
 
Jako członek Grupy Polskie Składy Budowlane zaopatrujemy się bezpośrednio u najlepszych producentów i mamy dla Ciebie zawsze bardzo dobrą ofertę cenową. Na przestrzeni lat dopracowaliśmy system wysyłek, tak aby wysyłać do Ciebie towar jak najszybciej i jak najbezpieczniej. Szybka i bezpieczna wysyłka to nasz priorytet i cały nasz dzień pracy jest podporządkowany właśnie temu. 
 
Zapraszamy do regularnych odwiedzin, bowiem każdego tygodnia dodajemy do naszej oferty nowe produkty i regularnie pojawiają się w naszej ofercie nowi dostawcy. 
 
Jesteśmy firmą polską, poznańską, rodzinną, z niemalże 45-letnią tradycją handlową (2023 r.). Dajemy obecnie zatrudnienie kilkudziesięciu osobom.

Jest nam miło, że wybierasz właśnie nasz sklep! 

 

zespół Lobo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium