DRAGON Masa szpachlowa do drewna 250g dąb ciemny

Opis
DRAGON Masa szpachlowa do drewna 250g dąb ciemny
EAN: 5903649086211
DRAGON Masa szpachlowa do drewna mahoń to wysokiej jakości preparat przeznaczony do wypełniania pęknięć i ubytków w drewnie. Dzięki akrylowej formule, masa jest łatwa w aplikacji i wygładzaniu, a jej doskonała przyczepność gwarantuje trwałe efekty na różnorodnych drewnianych powierzchniach.
Produkt doskonale sprawdza się do:
- Zaklejania dziur i szpar w parkietach, mozaikach parkietowych i boazeriach.
- Naprawy mebli, drzwi i okien.
Po wyschnięciu masę można łatwo ciąć, piłować, szlifować, lakierować oraz malować, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem w renowacji drewna. Preparat nadaje się zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewniając estetyczne i trwałe wykończenie.
Wybierz DRAGON Masę szpachlową do drewna, aby przywrócić drewnianym powierzchniom ich pierwotny wygląd i funkcjonalność!
Zalety masy szpachlowej do drewna marki Dragon
- Akrylowa formuła
- Łatwa aplikacja i wygładzanie
- Doskonała przyczepność do drewna
- Szybki czas schnięcia
- Możliwość cięcia, piłowania, szlifowania, lakierowania i malowania
- Przeznaczona do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
Dane techniczne masy szpachlowej do drewna marki Dragon
- Gęstość - 1,2 kg/L
- Konsystencja - pasta
- Wstępny czas schnięcia - 30 minut
- Całkowity czas schnięcia - ok. 24 h
- Wydajność - około 1,4 m²/kg przy grubości warstwy 1mm
Sposób użycia masy szpachlowej do drewna marki Dragon
- Wypełniane podłoże powinno być suche, czyste, odtłuszczone, wolne od powłok lakierowych oraz niezwiązanego z podłożem materiału.
- Prace prowadzić w temperaturze powyżej +10 °C (temperatura powietrza, podłoża oraz szpachlowanych elementów).
- Przed użyciem szpachlę należy dokładnie wymieszać.
- Nałożyć równomiernie cienką warstwę za pomocą metalowej szpachelki, a następnie wygładzić. Ubytki o głębokości powyżej 2 mm wypełniać warstwami (2 lub 3 w zależności od rozmiaru ubytku). Kolejne warstwy nanosić po wyschnięciu poprzedniej. W przypadku większej głębokości wypełnianej szczeliny zaleca się zatkać ją częściowo za pomocą np. sznurka, aby zmniejszyć głębokość wypełnienia.
- Po całkowitym wyschnięciu - ok 24h (w zależności od temperatury i wilgotności) masa może być szlifowana i malowana.
- Zabrudzone narzędzia czyścić wodą.
- Po zakończeniu prac opakowanie z masą szczelnie zamknąć.