;
Menu
img

Proces malowania ścian oraz wszelkie prace remontowo-wykończeniowe wymagają użycia nie tylko specjalnych środków  preparatów, ale również przeznaczonych do konkretnych zadań narzędzi, takich jak pędzle, wałki, folia i taśma malarska, czy również wiadra, kuwety, szpachelki i pace. Bez skompletowania odpowiedniego zestawu akcesoriów malarskich, ciężko o sprawne przeprowadzenie cieszącego oko, oraz w pełni funkcjonalnego remontu. 

Akcesoria malarskie

 KAEM PĘDZEL PŁASKI *37* 40MM KAEM PĘDZEL PŁASKI *37* 40MM
Producent: KAEM
Cena: 4,79 zł
szt.
zobacz więcej
 KAEM PĘDZEL PŁASKI *37* 70MM KAEM PĘDZEL PŁASKI *37* 70MM
Producent: KAEM
Cena: 11,83 zł
szt.
zobacz więcej
BLUE DOLPHIN KIJ TELESKOPOWY 1-2M BLUE DOLPHIN KIJ TELESKOPOWY 1-2M
Producent: BLUE DOLPHIN
Cena: 39,15 zł
zobacz więcej

W kategorii "akcesoria malarskie" są dostępne wszelkiego rodzaju produkty, niezbędne podczas malowania czy przeprowadzania remontu. 

Wysokiej jakości pędzle oraz wałki doskonale sprawdzą się podczas malowania i rozprowadzania farby, zarówno na powierzchni ścian, jak i na drewnianych, metalowych, czy betonowych elementach.

Za pomocą taśmy malarskiej oraz folii możliwe będzie zabezpieczenie sprzętów, mebli i podłóg znajdujących się w pomieszczeniu, w którym przeprowadzane są prace remontowe i malarskie. 

Gąbki, kije teleskopowe, wiaderka i kuwety, sprawdzą się szczególnie dobrze w przypadku malowania trudno dostępnych miejsc, szczególnie takich, które aby się do nich dostać wymagają użycia drabiny lub pędzla czy wałka na długim drążku. 

Natomiast gąbki i papiery ścierne, pace i szpachelki będą niezastąpione w wykończeniówce, która na celu ma nadanie jak najlepszego wglądu ścianom tuż przed pomalowaniem, tak aby przez warstwę farby nie przebijały żadne niedoskonałości w postaci drobinek piasku, zarysowań czy innych uszkodzeń powierzchni ściany.

Przy okazji umieszczania na ścianie tapety, niezbędne jest użycie klejów i innych przeznaczonych do tego preparatów, ale również specjalnych narzędzi, takich jak przykładowo nożyk do tapet, które usprawniają i przyspieszają proces pokrywania powierzchni ścian tapetą. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium