STALCO Zawór czerpalny grzybkowy BRS 1/2” - 3/4”
na wyczerpaniu
Opis
STALCO Zawór czerpalny grzybkowy BRS 1/2” - 3/4”
EAN: 5905947915248
STALCO Zawór czerpalny grzybkowy BRS 1/2” - 3/4” to niezawodny element instalacji wodociągowej, który zapewnia pełną kontrolę nad przepływem wody zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Wykonany z solidnego mosiądzu, zawór charakteryzuje się wyjątkową odpornością na korozję i zmienne warunki atmosferyczne, co gwarantuje jego długowieczność nawet przy intensywnym użytkowaniu na zewnątrz.
Zawór posiada mechanizm grzybkowy, który umożliwia płynne i precyzyjne otwieranie oraz zamykanie strumienia wody, co pozwala na dokładne dawkowanie ilości przepływającej wody. Wysokiej jakości wymienne uszczelki NBR zapewniają doskonałą szczelność, ograniczając ryzyko przecieków i utrzymując niezawodność zaworu przez wiele sezonów.
Dzięki uchwytowi motylkowemu, obsługa zaworu jest szybka i komfortowa, a standardowe przyłącze kranowe pozwala na łatwe podłączenie do węży ogrodowych przy użyciu szybkozłączek, w tym kompatybilnych z systemem Stalco Garden UNI FIT.
Zawór czerpalny grzybkowy BRS to doskonałe rozwiązanie do zastosowania jako kran zewnętrzny w domach oraz w systemach nawadniania ogrodowego, zapewniając wygodę i niezawodność na co dzień.
Wybierz STALCO Zawór czerpalny grzybkowy BRS, aby zyskać trwałość, precyzję i łatwość obsługi w każdej instalacji wodnej!
Zalety zaworu czerpalnego grzybkowego marki Stalco
- mosiężna konstrukcja – wysoka trwałość i odporność na korozję
- mechanizm grzybkowy – precyzyjne sterowanie przepływem wody
- wysokiej jakości uszczelki NBR – minimalizują ryzyko wycieków
- uchwyt motylkowy – wygodne otwieranie i zamykanie
- przyłącze kranowe kompatybilne z szybkozłączkami UNI FIT
- zakres przyłącza: 1/2” – 3/4”
Dane techniczne zaworu czerpalnego grzybkowego marki Stalco
- Rodzaj przyłączenia - wkrętny
- Rozmiar przyłącza do instalacji - 1/2”
- Rodzaj uchwytu - motylek
- Media - woda
- Ciśnienie maksymalne - 10 bar
- Maksymalna temperatura wody gorącej - 100°C
- Przyłącze adaptacyjne do szybkozłączek - załączone
- Rozmiar przyłącza do szybkozłączek - 3/4”
- Rozmiar uszczelki głowicy grzybkowej - 14 x 4 x 4 [mm]
- Rozmiar uszczelki korupsu (Fibra) - 25 x 20,6 x 1 [mm]
- Rozmiar uszczelki korpusu (O-ring NBR) - 21 x 2 [mm]
- Materiał korpusu - mosiądz
- Materiał kuli - mosiądz
- Materiał uchwytu - mosiądz
- Materiał uszczelnień głowicy grzybkowej - NBR
- Materiał uszczelnień trzpienia - NBR
- Materiał uszczelnień korpusu - Fibra, NBR