Menu

Farba DULUX szybka odnowa Boazerie Biała 2,5l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 98,90 zł 98.90
  ( 1 L = 39,56 zł )
ilość szt.
Producent: DULUX
Kod produktu: s7.0065329240

Opis

Farba DULUX szybka odnowa Boazerie 

Kolor: Biały/Biała

 

Dulux Szybka Odnowa BOAZERIE to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania lakierowanych wcześniej boazerii, paneli ściennych zarówno drewnianych jak i pokrytych laminatami melaminowanymi oraz PCV. Farba przeznaczona jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa w użyciu, poniewaz nie potrzebujesz podkładu. Uzyskane powłoki charakteryzują się gładką powierzchnią i doskonałym efektem dekoracyjnym.

Kolory DULUX szybka odnowa boazerie:

Zalecane narzędzia i sposób malowania farbą 

DULUX szybka odnowa Boazerie 2,5l

Na podłoża wcześniej amlowane zastosowanie podkładu nie jest konieczne. Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę. Nie rozcieńczaj. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 6 godzin. W przypadku kontrastowego podłoża lub intensywnych kolorów może być konieczne nałożenie 3 warstw. Rozprowadzaj równomiernie tak, aby uzyskać jednolitą powłokę. Malowanie wykonuj w temperaturze powyżej +10°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Pełne własności odpornościowe na zmywanie na mokro powłoka uzyskuje po 28 dniach od zakończenia prac malarskich, zgodnie z PN-EN 13300. Przed tym czasem należy chronić wymalowaną powierzchnię przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz unikać czyszczenia. Do pielęgnacji wymalowanych powierzchni należy używać łagornych detergentów oraz miękkiej gąbki lub szmatki.

 

Wskazówki i porady

Przygotowanie powierzchni

Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię. Odpowiednie przygotowanie malowanej powierzchni jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu. Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche i odtłuszczone. Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić.

Czyszczenie

Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać i transportować w pozycji pionowej w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium