Menu
img

Farba Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l Szary niebieski

Farba Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l Szary niebieski
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 52,90 zł 67,90 zł 52.90
ilość szt.
Producent: DULUX
Kod produktu: s7.0065329137

Opis

 

Farba Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l

Kolor: Szary Niebieski

 

Dulux Szybka Odnowa MEBLE to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania mebli. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Produkt jest specjalnie dostosowany do Twojego obiektu i może być stosowany na praktycznie wszystkich powierzchniach. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na zarysowania i uderzenia. Jest łatwa do czyszczenia.

Kolory Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l:

Podstawowe informacje

 •  
  Wykończenie: satynowe
 •  
  Wydajność: 12 m²/L
 •  
  Czas schnięcia: 1 godzina
 •  
  Liczba warstw: 2

 

Zalecane narzędzia i sposób malowania

Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę. Nie rozcieńczaj. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 6 godzin. W przypadku kontrastowego podłoża lub intensywnych kolorów może być konieczne nałożenie 3 warstw. Rozprowadzaj równomiernie tak, aby uzyskać jednolitą powłokę. Malowanie wykonuj w temperaturze powyżej +10°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Pomalowane powierzchnie mogą być w pełni eksploatowane po 10 dniach. Przed tym czasem należy chronić wymalowaną powierzchnię przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz unikać czyszczenia. Do pielęgnacji wymalowanych powierzchni należy używać łagodnych detergentów oraz miękkiej gąbki lub szmatki.

 

Wskazówki i porady dot. malowania farbą Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l Szary Niebieski

Przygotowanie powierzchni

Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię. Odpowiednie przygotowanie malowanej powierzchni jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu. Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche i odtłuszczone. Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić. *Na podłoża metalowe wcześniej nie malowane lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny, np. Dulux Multiprimer."

Czyszczenie

Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.

Przechowywanie farby Dulux Szybka Odnowa Meble 0,75l Szary Niebieski

Produkt należy przechowywać i transportować w pozycji pionowej w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium