Menu
img

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne Biały/Biała 0,75l

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne Biały/Biała 0,75l
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 64,90 zł 79,90 zł 64.90
ilość szt.
Producent: DULUX
Kod produktu: s7.0065329155

Opis

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 0,75l

Kolor: Biały/Biała 

Dulux Szybka Odnowa MEBLE KUCHENNE to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania mebli i frontów kuchennych. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Produkt jest specjalnie dostosowany do malowania mebli i frontów kuchennych i może być stosowany na praktycznie wszystkich powierzchniach. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na zarysowania, uderzenia i tłuste plamy. Jest łatwa do czyszczenia.

Kolory DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 0,75l:

 

Zalecane narzędzia i sposób malowania farbą 

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 0,75l

Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę. Nie rozcieńczaj. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 6 godzin. W przypadku kontrastowego podłoża lub intensywnych kolorów może być konieczne nałożenie 3 warstw. Rozprowadzaj równomiernie tak, aby uzyskać jednolitą powłokę. Malowanie wykonuj w temperaturze powyżej +10°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Pomalowane powierzchnie mogą być w pełni eksploatowane po 10 dniach. Przed tym czasem należy chronić wymalowaną powierzchnię przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz unikać czyszczenia. Do pielęgnacji wymalowanych powierzchni należy używać łagornych detergentów oraz miękkiej gąbki lub szmatki.

 

Wskazówki i porady

Przygotowanie powierzchni

"Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię. Odpowiednie przygotowanie malowanej powierzchni jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu. Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche i odtłuszczone. Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić. *Na podłoża metalowe wcześniej nie malowane lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny, np. Dulux Multiprimer."

Czyszczenie

Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać i transportować w pozycji pionowej w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od dzieci.

 

Sprawdź inne farby do renowacji mebli - kliknij tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium