Menu
img

Farba DULUX szybka odnowa okna/drzwi 0,75l Czarny

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 67,90 zł 67.90
ilość szt.
Producent: DULUX
Kod produktu: s7.0065329150

Opis

Farba DULUX szybka odnowa okna/drzwi

Kolor: Czarny 0,75l

 

Dulux Szybka Odnowa OKNA I DRZWI to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania ram okiennych oraz ram i skrzydeł drzwiowych. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Produkt jest specjalnie dostosowany do ram okiennych oraz ram i skrzydeł drzwiowych. Może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, co pozwala na kompleksowe odświeżenie malowanych powierzchni. Uzyskane powłoki charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania, szybkim schnięciem oraz niskim poziomem zapachu.

Kolory DULUX szybka odnowa okna/drzwi 0,75l:

Skandynawska Szarość

 

Zalecane narzędzia i sposób malowania farbą 

DULUX szybka odnowa okna/drzwi

Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę. Nie rozcieńczaj. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 6 godzin. W przypadku kontrastowego podłoża lub intensywnych kolorów może być konieczne nałożenie 3 warstw. Rozprowadzaj równomiernie tak, aby uzyskać jednolitą powłokę. Malowanie wykonuj w temperaturze powyżej +10°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Do malowania dużych powierzchni zalecamy używanie produktu z jednej serii produkcyjnej. Numer serii na opakowaniu. Po pomalowaniu należy odczekać 48 godzin przed zamknięciem okien i drzwi. Pomalowane powierzchnie mogą być w pełni eksploatowane po 10 dniach. Przed tym czasem należy chronić wymalowaną powierzchnię przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz unikać czyszczenia. Przy niskich temperaturach i/lub wysokiej wilgotności czasy schnięcia moga ulec wydłużeniu. Do pielęgnacji wymalowanych powierzchni należy używać łagodnych detergentów oraz miękkiej gąbki lub szmatki.

 

Wskazówki i porady

Przygotowanie powierzchni

"Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię. Odpowiednie przygotowanie malowanej powierzchni jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu. Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche i odtłuszczone. Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić. *Na podłoża metalowe wcześniej nie malowane lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny, np. Dulux Multiprimer."

Czyszczenie

Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać i transportować w pozycji pionowej w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od dzieci.

 

 

Sprawdź inne farby do malowania okien i drzwi - kliknij tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium