Menu
Opcje przeglądania

Odkurzacze przemysłowe z szybką wysyłką.

Zamów do 12:00, a wyślemy jeszcze tego samego dnia.


 

 

Odkurzacz przemysłowy

W każdym domu znajduje się odkurzacz. Często są to małe urządzenia z niewielkimi, wymiennymi workami na śmieci. W czasie remontu lub w warsztacie są one jednak nieprzydatne z powodu dużej ilości pyłu, wiórów i innych pozostałości po pracy. Nie powinniśmy odkurzać zwykłym odkurzaczem pozostałości po remoncie czy budowie, bowiem z pewnością go zapchamy lub uszkodzimy. Dlatego dla majsterkowiczów oraz profesjonalistów polecamy specjalne odkurzacze przemysłowe, które zdecydowanie ułatwią i przyśpieszą sprzątanie.  

Odkurzacz do wszystkiego

Odkurzacze przemysłowe skonstruowane są na zupełnie innych zasadach. Nie ma tu żadnych worków, a odpady trafiają bezpośrednio do zbiornika o sporej pojemności. Po zapełnieniu wystarczy zdjąć górną część odkurzacza, a zebrane śmieci po prostu wyrzucić. Zastosowanie specjalnych filtrów pozwala sprzątać nie tylko suche powierzchnie. Odkurzacz doskonale poradzi sobie z zebraniem rozlanej wody lub innej cieczy. Jest to urządzenie warsztatowe, dlatego też posiada większą moc niż zwykłe odkurzacze domowe, co przekłada się na lepsze i szybsze czyszczenie również uporczywych zabrudzeń.

Przeznaczony dla profesjonalistów…

Odkurzacz Bosch Professional GAS 15-25 o pojemności 21 l w przypadku pyłu oraz 16 l, gdy zbierana jest woda, przydatny jest w profesjonalnych zastosowaniach. To idealny odkurzacz na budowę. Pozwala na szybkie uprzątnięcie miejsca pracy, a dzięki dużej pojemności nie ma potrzeby częstego opróżniania odkurzacza. Moc 1350 W z łatwością poradzi sobie z każdym zabrudzeniem, natomiast cztery kółka ułatwią transport oraz sprzątanie dużej powierzchni. Opatentowana technologia samoczyszczenia powoduje, że po każdym włączeniu urządzenia moc wraca do wartości nominalnej i zapewnia zawsze najwyższy poziom sprzątania.

…oraz dla majsterkowiczów

Do warsztatowych zastosowań Lobo oferuje odkurzacz Bosch Professional GAS 15 PS o mocy 1100 W oraz pojemności 10 l dla śmieci stałych oraz 8 l dla wody. Takie parametry wystarczą przy typowych pracach warsztatowych, natomiast urządzenie to jest mniejsze i lżejsze. Bez problemu można nim odkurzyć również dywany w domu, zebrać wysypany przypadkiem cukier lub posprzątać samochód. Tutaj również zamontowane zostały cztery kółka, ułatwiające czyszczenie większych powierzchni oraz transport.

Odkurzacze do wszystkiego

W zastosowaniach remontowych potrzeba mocniejszych i sprawniejszych urządzeń, niż w warunkach domowych. Dlatego odkurzacze przemysłowe świetnie sprawdzają się przy sprzątaniu warsztatu, domu i samochodu. Mogą pracować zarówno na sucho, jak i mokro co zdecydowanie ułatwia usuwanie trudnych zabrudzeń. Jest to rozwiązanie dla każdego profesjonalisty i domowego majsterkowicza.

Odkurzacze o wysokiej mocy i specjalnej konstrukcji służą do usuwania resztek odpadów budowlanych. Nie powinniśmy odkurzać po remoncie zwykłym odkurzaczem, gdyż bardzo łatwo możemy go w ten sposób uszkodzić lub zapchać. Do tego typu prac służą odkurzacze przemysłowe.

W naszej ofercie odkurzacze Bosch. Zapoznaj się z całą ofertą elektronarzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium