Menu

 

Graphite Wiertarka udarowa 58G728 Graphite Wiertarka udarowa 58G728
Producent: GRAPHITE
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dewalt wiertarka udarowa 13mm DWD024KS Dewalt wiertarka udarowa 13mm DWD024KS
Producent: DEWALT
Cena: 372,00 zł
zobacz więcej
Dewalt Wiertarka Udarowa 701W DWD024 Dewalt Wiertarka Udarowa 701W DWD024
Producent: DEWALT
Cena: 309,00 zł
zobacz więcej
Graphite wiertarka udarowa 58G726 Graphite wiertarka udarowa 58G726
Producent: GRAPHITE
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Stalco Wiertarka Udarowa 550W 97145 Stalco Wiertarka Udarowa 550W 97145
Producent: STALCO
Cena: 172,00 zł
zobacz więcej
Vulcan wiertarka udarowa 600 W Vulcan wiertarka udarowa 600 W
Producent: VULCAN CONCEPT
Cena: 69,00 zł
zobacz więcej

Wiertarki

Wiertarka powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu. W zależności od wykonywanych prac może to być urządzenie akumulatorowe, o słabszej mocy, ale za to wygodniejsze, lub sieciowe, podłączane do gniazdka elektrycznego. Przy niewielkim zakresie prac można postawić też na profesjonalną wiertarko-wkrętarkę, która również poradzi sobie z większością zadań. Istotne jest jednak, aby posiadała udar, pozwalający wiercić otwory także w twardych ścianach.

Wiertarka udarowa - Do każdej powierzchni

Udar oznacza, że wiertło jednocześnie wykonuje ruch obrotowy oraz posuwisto-zwrotny. Stosuje się go w przypadku twardych powierzchni, jak ściany i ceramika budowlana. Rozróżnić można udar mechaniczny oraz pneumatyczny. Ten drugi jest zdecydowanie wydajniejszy i polecany przy dużych remontach. Natomiast pierwsza opcja sprawdza się przy mniejszych pracach domowych i znajduje zastosowanie w tańszych modelach. Specjalne uchwyty wiertarskie, wyposażone w trzy samozaciskowe szczęki, pozwalają na łatwą i szybką wymianę wiertła. W wielu modelach można zamontować specjalne dystanse, aby kontrolować głębokość wiercenia.

Najwyższa wydajność

Choć wiertarki podłączane do sieci elektrycznej są mniej poręczne, tylko one zapewniają odpowiednio dużą moc, aby dać sobie radę z większą ilością ciężkiej pracy. Dzięki wiertarce Bosch Professional GSB 13 bez trudu można wykonać każdy remont. Niewielka waga (niecałe dwa kilogramy) oraz miękka okładzina w osi wiertła zapewniają pewny i bezpieczny chwyt. Dzięki mocy 600 W urządzenie poradzi sobie z każdą powierzchnią, od drewna do betonu.

Do małego warsztatu

Przy mniejszych remontach równie dobrze sprawdzą się również wiertarki akumulatorowe. Bosch Professional GSB 18V-50 przewierci nie tylko drewno i stal, ale dzięki udarowi da sobie radę także z murem i betonem. Można do niej założyć akumulatory o pojemności 5 lub 2 Ah, w zależności od potrzeb. Własne zasilanie wiertarki ułatwia pracę poza domem oraz zapewnia dostęp do każdego miejsca. Istnieje możliwość założenia bitów, a wtedy urządzenie zamieni się w mocną wkrętarkę.

Wiertarka dla każdego

Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie w Lobo coś dla siebie. Od wygodnych wiertarek akumulatorowych, które ułatwią prace na ogrodzie. Poprzez niewielkie wiertarki elektryczne, przydatne w małych warsztatach oraz przy szybkim remoncie. Aż po profesjonalny sprzęt o dużej mocy, z udarem pneumatycznym, pozwalający na duże prace remontowe. Niezależnie od skali zadania, warto mieć wiertarkę w swoim warsztacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium