Menu
img

PRIMACOL FARBA MAGNETYCZNO TABLICOWA 750 ML

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,62 zł 99.62
ilość szt.
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495253484

Opis

PRIMACOL FARBA MAGNETYCZNO TABLICOWA 750 ML

PRIMACOL FARBA MAGNETYCZNO-TABLICOWA  - to doskonałe połączenie dwóch najbardziej pożądanych efektów, farby magnetycznej i tablicowej, które pozwala znacznie skrócić czas ozdabiania przestrzeni w domu, biurze czy restauracji. Powierzchnia pomalowana tą farbą jest odpowiednikiem magnetycznej tablicy szkolnej – można po niej pisać i malować kredą, a także mocować papierowe obrazki za pomocą magnesów. Po całkowitym wyschnięciu „tablicę” można zmywać za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki. Farba charakteryzuje się doskonałą twardością, przyczepnością powłoki do podłoża oraz odpornością na wodę.

ZASTOSOWANIE:

 Farba może być stosowana wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz – do ekspozycji wystawianych czasowo np. potykacze. Przeznaczona do powierzchni z tynku cementowego lub wapienno-cementowego, podłoży z gipsu, płyt wiórowo-cementowych, drewna, materiałów drewnopodobnych oraz metalu po uprzednim zagruntowaniu tych powierzchni.

DANE TECHNICZNE: 

Temperatura stosowania: powyżej 5'C 
Wydajność: około 5m2/l (jedna warstwa), w zależności od rodzaju i wykończenia podłoża. 
Ilość warstw: 3-4. 
Czas schnięcia dotykowy: ok 1h. 
Czas schnięcia całkowity: 12-24h 
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek 
Kolejna warstwa: po 2h. 
Mycie narzędzi: woda

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI:

Używać tylko na gładkich powierzchniach. Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być stabilna, mocna i sucha, ubytki należy zaszpachlować. Stare, luźne powłoki malarskie należy usunąć. Przed malowaniem podłoże należy dokładnie przeszlifować i wyczyścić, a następnie odtłuścić i wysuszyć. Ściany z betonu, tynku cementowego lub wapienno-cementowego, muru, podłoży z gipsu, płyt wiórowo cementowych należy wzmocnić emulsją gruntującą. Drewno oraz metal należy uprzednio zagruntować odpowiednią farbą podkładową.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem farbę dokładnie wymieszać. Nie rozcieńczać i nie mieszać jej z innymi farbami. Przed rozpoczęciem malowania należy zawsze dokonać próby w celu zapoznania się z techniką nanoszenia. Taśmą malarską wyznaczyć zewnętrzne krawędzie przeznaczonej do malowania powierzchni. Malować wałkiem malarskim lub pędzlem (nie stosować metody natryskowej). Pozostawić na 2 godziny do wyschnięcia, a następnie dokładać kolejną warstwę. Zaleca się zastosowanie co najmniej 3 warstw farby magnetyczno-tablicowej. Efekt finalny zależy od wielu czynników m. in grubości warstw, techniki nakładania, narzędzi. W celu uzyskania maksymalnie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium