Menu
img

PRIMACOL FARBA PLAMY I ZACIEKI 0,75L

FARBA PRIMACOL FARBA PLAMY I ZACIEKI 0,75L
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,76 zł 22,90 zł 21.76
ilość szt.
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495229632

Opis

PRIMACOL FARBA PLAMY I ZACIEKI 0,75L

Farba Plamy & Zacieki przeznaczona jest do zamalowywania plam z nikotyny, sadzy, tłuszczów i wyschniętych zacieków wodnych. Do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Doskonale izoluje przebarwienia, umożliwiając uzyskanie jednolitej powierzchni. Może być stosowana jako farba podkładowa (izolująca i wzmacniająca) lub nawierzchniowa (ochronno-dekoracyjna) na materiałach budowlanych, takich jak: płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, akrylowe, beton. Jako farba podkładowa może być stosowana pod dowolne farby akrylowe/lateksowe. Nie zawiera szkodliwych substancji.

  • pojemność: 0,75 l
  • kolor: biały mat
  • wydajność: 10 m2/l
  • narzędzie do aplikacji: pędzel, wałek

Przygotowanie podłoża: Podłoże powinno być suche, nie kruszące się, bez spękań, pozbawione kurzu oraz wosków. Resztki farb i tynków oraz inne niezwiązane z podłożem warstwy należy usunąć. Grzyb ścienny usunąć preparatem Anty-grzyb 2. Plamy po zaciekach wodnych wysuszyć, po sadzy przetrzeć gruboziarnistym papierem ściernym. Powstały pył usunąć. W razie potrzeby duże ubytki uzupełnić masą szpachlową. Świeże tynki mogą być malowane po 4 tygodniach sezonowania. W celu umocnienia podłoża stosować środki gruntujące, np. Primagrunt. Aby plamy nie pojawiały się ponownie należy zawsze usunąć przyczynę ich powstawania.

Sposób użycia: Produkt gotowy do stosowania – nie rozcieńczać i nie mieszać z innymi farbami i preparatami. Bezpośrednio przed użyciem dokładnie wymieszać. Farbę nanosić na podłoże za pomocą pędzla lub wałka. Polecamy nakładanie dwóch warstw farby. Farbę można barwić pigmentami, jednak zawsze należy przeprowadzić próbę koloru na mniejszej ilości. Malowanie przeprowadzać w temperaturze powyżej 50C. Po zastosowaniu pomieszczenie wywietrzyć do zaniku zapachu. Po skończonej pracy narzędzia umyć wodą z detergentem.

Składowanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5-300C. Chronić przed dziećmi.

Okres trwałości: 3 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Dane techniczne

POJEMNOŚĆ FARBY <1,2L
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium