Menu
img

PRIMACOL Impregnat Piaskowiec PRO 4L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 74,90 zł 74.90
  ( 1 L = 18,73 zł )
ilość szt.
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495CGG0071

Opis

PRIMACOL Impregnat Piaskowiec PRO 4L

EAN: 5906340222766

 

Piaskowiec Pro to środek do zabezpieczania i pielęgnacji płytek i elewacji z piaskowca i kamienia naturalnego. Zabezpiecza przed utratą koloru, wzmacnia i chroni przed kruszeniem. Dzięki zmniejszeniu chłonności wody, powierzchnie są bardziej odporne na szkody budowlane wywołane przez mróz i warunki atmosferyczne. Zabezpieczona powłoka jest przepuszczalna dla pary wodnej. Piaskowiec Pro ułatwia również konserwację i czyszczenie zabezpieczonych powierzchni. Preparat może być stosowany do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Zalety Impregnatu Piaskowiec PRO marki PRIMACOL

  • zawiera dodatki przeciwgrzybiczne
  • konserwuje i utrwala kolor
  • zabezpiecza przed pękaniem i wykruszaniem

 

Sposób użycia Impregnatu Piaskowiec PRO marki PRIMACOL

Przygotowanie podłoża: Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta, sucha, odtłuszczona i stabilna. Powierzchnie świeże mogą być impregnowane dopiero po upływie 3 tygodni od ich ułożenia.

Sposób użycia: Piaskowiec Pro jest produktem gotowym do użycia – nie należy go rozcieńczać. Prace powinno przeprowadzać się w temperaturze powyżej 5oC w warunkach suchych. Przed użyciem preparat należy dokładnie wymieszać. Środek nanosić na czystą i suchą powierzchnię za pomocą pędzla, wałka lub natrysku, dokładnie rozprowadzając na powierzchni. Przy impregnowaniu bardzo chłonnych podłoży zalecamy nakładanie dwóch warstw preparatu. Drugą warstwę należy nakładać przed całkowitym wyschnięciem warstwy poprzedniej. Nadmiar impregnatu, który się  nie wchłonął, należy usunąć za pomocą szmatki bądź ręcznika papierowego. Przy wykonywaniu prac należy zachować środki ostrożności, korzystać z rękawic i ubrań roboczych. Produkt ulega łatwej biodegradacji, nie zawiera rozpuszczalników.

Ze względu na to, że impregnowane powierzchnie są pochodzenia naturalnego, mogą w różny sposób wybarwiać się przy użyciu impregnatu.  Przed użyciem produktu na docelowej powierzchni, należy zawsze dokonać próby na testowej powierzchni, aby przekonać się o uzyskanym efekcie.

 

O producencie PRIMACOL

Primacol składa się na dwie komplementarne linie produktowe. Primacol Professional to pełna oferta preparatów budowlanych do wykańczania i renowacji wnętrz i elewacji. Primacol Decorative to system kreatywnej dekoracji wnętrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium