Menu
img

PRIMACOL KLEJ DO TAPET AMICOL SPECJAL 180G

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,48 zł 8.48
ilość szt.
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495CKT0001

Opis

PRIMACOL KLEJ DO TAPET AMICOL SPECJAL 180GR

Amicol to znany na rynku od wielu lat klej ekonomiczny o doskonałej relacji jakości do ceny. Do klejenia tapet papierowych, winylowych i raufazy. Gotowy do użytku w 30 minut po rozpuszczeniu w zimnej wodzie. Sprawdzony przez klientów indywidualnych i profesjonalnych.

Przygotowanie kleju: Zawartość opakowania wsypać do zimnej wody intensywnie mieszając przez ok. 1 minutę. Po upływie 2-3 min ponownie zamieszać. Klej jest gotowy do użycia w ciągu 20-30 minut od rozpuszczenia w wodzie. Po rozrobieniu klej może być przechowywany przez 7 dni w zamkniętym naczyniu. W wypadku przechowywania dłużej niż 1 dzień, klej należy przed użyciem wymieszać.

Przygotowanie podłoża: Powierzchnie powinny być suche, czyste, pozbawione kurzu i tłuszczu. Pęknięcia, nierówności i ubytki należy zaszpachlować. Przed pierwszym tapetowaniem ścianę należy zagruntować klejem.

Tapetowanie: Klej rozprowadzić równomiernie na powierzchni tapety. Po posmarowaniu całej powierzchni, arkusz należy złożyć w stosunku ⅓ do ⅔. Tak złożony pas pozostawić do namoknięcia przez 5-10 min. Pasy tapety naklejać wzdłuż linii pionowej zaczynając od okna. Tapetę należy docisnąć do powierzchni ściany za pomocą wałka usuwając pęcherze powietrza. Nadmiar kleju można usunąć czystą, wilgotna ścierką. Podczas klejenia należy przestrzegać zaleceń producenta tapet. Narzędzia po pracy myć ciepłą lub zimną wodą.

Składowanie: Przechowywać w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium