Menu
img

PRIMACOL KLEJ DO TAPET PRIMACOL NORMAL 135G

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 13,78 zł 13.78
ilość szt.
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495CHT0005

Opis

PRIMACOL KLEJ DO TAPET PRIMACOL NORMAL 135G

Klej do tapet papierowych. Nowoczesny klej z dodatkiem metylocelulozy. Charakteryzuje się maksymalną wydajnością i łatwością nanoszenia. W 100% oparty na naturalnych składnikach. Tworzy środowisko nieprzyjazne powstawaniu grzybów.

Gruntowanie: 40m² (6l wody na opakowanie)

Tapety papierowe: 80 m² (10l wody na opakowanie)

Pojemność: 135 g

Całkowity czas schnięcia: 24 h

Inne: do gruntowania ścian przed pierwszym tapetowaniem, do tapet papierowych, gotowy do użycia w 15 minut, najwyższa wydajność, produkt na naturalnych składnikach przyjaznych środowisku, tworzy środowisko nieprzyjazne rozwijaniu się grzybów

Przygotowanie podłoża: Podłoże musi być czyste, suche, gładkie, chłonne i wytrzymałe. Stare tapety usunąć przy pomocy Środka do usuwania tapet Primacol. Pęknięcia i nierówności zaszpachlować. Przed tapetowaniem ścianę należy zagruntować klejem.

Tapetowanie krok po kroku

Krok 1.
Zawartość opakowania powoli wsypać do zimnej wody cały czas mieszając, do uzyskania jednolitej konsystencji. Podczas wsypywania opakowanie należy trzymać tuż nad wodą, aby zapobiec pyleniu. Odstawić na 3 min., po czym zamieszać i odstawić jeszcze na 15 minut. Przed użyciem jeszcze raz mocno zamieszać.

Krok 2.
Klej równomiernie rozprowadzić szerokim pędzlem na spodniej powierzchni tapety.

Krok 3.
Oba brzegi tapety złożyć do środka w połowie długości, powierzchnią z klejem do siebie. Tak złożony pas odłożyć na 5 min., aby klej został wchłonięty przez papier.

Krok 4.
Pasy tapety należy naklejać wzdłuż linii pionowej zaczynając od strony okna. Dzięki temu łączenia będą mniej widoczne. Każdy pas tapety należy zaraz po naklejeniu docisnąć wałkiem z miękkiej gumy lub szczotką o sztywnym, długim włosiu usuwając bąble powietrza. Nadmiar kleju należy usunąć czystą, wilgotną szmatką.

Składowanie: Klej należy przechowywać w temperaturze 5-35oC, w suchym miejscu.

Okres trwałości: 5 lat od daty produkcji. W formie rozrobionej przechowywać nie dłużej niż 3 dni w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium